Коротка історія у фактах

2005 рік – рік заснування ПП «Аудиторська фірма «Зоря».

Фірма отримала Свідоцтво про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів ( № 3625, видане згідно рішення Аудиторської палати України №150/4 від 30.06.2005 р.).

2006 -2007 роки. Аудиторська фірма «Зоря» паралельно з аудиторською діяльністю починає розвивати новий напрямок бізнесу – ведення бухгалтерського та податкового обліку клієнтів (аутсорсинг). Штат фірми збільшився. На сьогоднішній день кількість клієнтів фірми, які постійно користуються послугою аутсорсингу бухгалтерського і податкового обліку складає близько десятку.

Фірма отримує Свідоцтво про внесення до реєстру аудиторів та аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів згідно Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25.09.2007 р. №1984 (чинне до 30.06.2010 р.).

У складі аудиторської групи від Міжнародної аудиторської фірми «BDO» (http://bdo.com.ua/bdo_v_mire/) в 2006 рік, 2007 рік директор ПП «Аудиторська фірма «Зоря» Зоря Ірина Анатоліївна брала участь у великій аудиторській перевірці, яка здійснювалась відповідно до Міжнародних стандартів аудиту, надання впевненості та етики.

2008 рік. Фірма впроваджує внутрішні стандарти щодо здійснення аудиторської діяльності.

2009 рік. Аудиторська фірма «Зоря» бере участь в крупному проекті з аудиту ВАТ «Бериславський машинобудівний завод»

2010 рік. Фірма продовжила термін дії Свідоцтва про внесення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів № 3625 згідно рішення Аудиторської палати України №219/3 від 14.07.2010 р. (термін чинності Свідоцтва - до 14 липня 2015 р.).

2011 рік. Фірма отримує Свідоцтво про внесення до реєстру аудиторів та аудиторськихфірм, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів згідно Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 20.10.2011 р. №1480 (чинне до 14.07.2015 р.).

Директор ПП «Аудиторська фірма «Зоря» Зоря Ірина Анатоліївна отримує Свідоцтво про внесення до реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські первірки фінансових установ згідно Розпорядження Держфінпослуг від 27.10.2011 р. №669 (чинне до 25.04.2014 р.).

Створено новий корпоративний сайт http://audit-zorya.ks.ua/.

Затверджено Положення з контролю якості аудиту та супутніх послуг та доопрацьовано внутрішньофірмові стандарти.

Був проведений ініціативний аудит витрат грантової Угоди згідно з вимогами Європейського Союзу.

2012 рік. Співробітники Фірми активно підвищують свій професійний рівень. Зокрема, Земська Ганна отримала диплом конкурсу «Бухгалтер року -2012».

Колектив ПП «Аудиторська фірма «Зоря» стаєпереможцем у номінації «Найдружніший колектив» у конкурсі «Фотобухгалтерія» ,що проводився за сприяння журналу «Бухгалтерія».

2013 рік. Помічник аудитора Земська Ганна отримала диплом конкурсу «Бухгалтер року -2013». Також для працівників Фірми було проведення навчання по удосконаленню професійних знань з питань оподаткування, управлінського, фінансового обліку, аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств Міжнародним університетом бізнесу і права.

Нині Аудиторська фірма «Зоря» динамічно розвивається і зростає. У аудиторської фірми «Зоря» близько 50 клієнтів. Активна аудиторська практика на українському ринку, глибоке знання особливостей та умов функціонування підприємств та фінансових установ, компетентність наших працівників дає можливість надавати клієнтам максимально широкий спектр аудиторських і консалтингових послуг.

2014 рік. Підприємство пройшло зовнішню перевірку системи контролю якості аудиторських послуг та отримало відповідне свідоцтво. Помічник аудитора Земська Ганна підтвердила статус бухгалтера-практика, бухгалтера-професіонала та бухгалтера-експерта шляхом проходження двох турів тестування у Всеукраїнському конкурсі «Кращий бухгалтер України 2014», а також отримала подяку за участь у експертній групі конкурсу.

2016 рік. Співробітники фірми знаходять нові можливості для професійного зростання. Помічник аудитора Земська Ганна брала участь у семінарі-практикумі «Тендери по-новому. Як перемогти у держзакупівлях?», що проводився юридичною компанією «Правое дело» у партнерстві з електронним майданчиком ZAKUPKI.PROM.UA.

2017 рік. Співробітники фірми Зоря І.А., Пшепіровська І.О., Охріменко Н.О., Овчаренко Т.Є., Земська Г.О. отримали сертифікати внутрішніх аудиторів, що видані Гільдією професійних внутрішніх аудиторів України.

2018 рік. Земська Г.О., Пшепіровська І.О., Овчаренко Т.Є. згідно з рішенням Аудиторскьої палати України №355/2 від 22.02.2018 р. отримали сертифікати аудиторів України.


ПП «Аудиторська фірма «Зоря» - переможець конкурсу «FOTOбухгалтерія» у номінації «Найдружніший колектив»