Послуги

14.03.2021

Аудит об’єкту бухобліку

Включає перевірки наступних обліків: 1) основних  засобів та запасів; 2) дебіторської заборгованості; 3) грошових коштів та їх еквівалентів; 4) дебіторської заборгованості у бюджеті; 5) капіталу

Читати повністю »

Послуги

Краткое описание услуги:

Питання, з якими працює наша фірма:
обов’язкові аудиторські перевірки згідно з чинним законодавством України;
аудиторські перевірки в процесі приватизації, корпоратизації;
консультації з оподаткування та економіко-правових питань;
інформаційно-довідкове консультування клієнтів;

Читати повністю »

Тестування кандидатів на посаду бухгалтера та головного бухгалтера

У більшості підприємств наявність бухгалтера є обов’язковою. Від їхніх знань та вмінь знаходиться в залежності успіх всієї компанії. Співробітники нашої компанії допоможуть Вам в правильному виборі.

Читати повністю »

Послуги з реєстрації ФОП

Реєстрація ФОП – це найбільш простий спосіб створення суб’єкта підприємницької діяльності, де не передбачена наявність установчої документації та початкового капіталу.

Читати повністю »

Аудит стану кадрового обліку

Кадровий аудит є найбільш ефективним та швидким методом виявлення разових або систематичних порушеннь трудового законодавства. Це надійний спосіб зменшення ризику компанії у відносинах з працівниками.

Читати повністю »

Ведення кадрового обліку

Кадровий аутсорсинг — це процедура передавання на базі договору усіх або деяких функцій відділу кадрів зовнішнім експертам, які спеціалізуються на кадровому адмініструванні. Іншими словами, кадровий аутсорсинг — це відділ кадрів за межами компанії.

Читати повністю »

Допомога під час інвентаризації

У компаніях з великим обсягом об’єктів інвентаризації комісія не має достатніх можливостей для проведення інвентаризації. У такому випадку вона виконує лише організаційні, регулюючі і контролюючі дії, зазначені в законодавстві. А для виконання самого процесу інвентаризації в місцях зберігання та виробництва створюються окремі інвентаризаційні комісії.

Читати повністю »

Відновлення бухобліку

Відновлення обліку буває повне, часткове або окремих елементів обліку. Вам знадобиться допомога у відновленні бухгалтерського та податкового обліку, якщо на підприємстві не вівся облік чи вівся неправильно.

Читати повністю »

Складення та відправлення фінансових, податкових та статистичних звітів до контролюючих установ

Якщо Ви маєте юридичну особу чи ФОП, то Вам обовязково потрібно звітувати до державних органів. Звітність поділяється на фінансову, податкову та статистичну.

Читати повністю »

Ведення бухобліку фізичних осіб – підприємців, юридичних осіб, ОСББ

Бухгалтерський аутсорсинг – це часткова або повна передача функцій по організації та веденню бухгалтерського обліку та складання й подання звітності сторонніми фахівцями до державних органів.

Читати повністю »

Охорона праці

Охорона праці є вкрай важливою для усіх компаній, яка визначає людину як основну цінність, оскільки гарантування безпеки її здоров’я дає можливість зробити процес виробництва чіткішим, що в свою чергу збільшить прибутковість підприємства.

Читати повністю »

Кадрові послуги

Досить часто відбуваються зміни у трудовому законодавстві. У разі вибору наших фахівців, замовник отримує можливість не стежити за змінами у кадровій політиці, а витрачати свій час та сили лише на розвиток власного підприємства.

Читати повністю »

Аудиторські послуги

Аудиторські послуги можуть надавати лише висококваліфіковані спеціалісти, які належать до штату сертифікованих аудиторів та внесені до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності.

Читати повністю »

Бухгалтерські послуги

Законодавчі вимоги постійно змінюються, через що утворюється додаткова плутанина. Часом навіть у досвідчених бухгалтерів з’являються завдання важкі для виконання.

Читати повністю »

Завітай до нас​

Реєстрація на безкоштовну консультацію

Що потрібно зробити ?

Заповніть контактну форму нижче і твій особистий аудитор зателефонує. Очікуй дзвінка протягом 5-10 хвилин.