Ведення кадрового обліку

14.03.2021
Кадровий аутсорсинг — це процедура передавання на базі договору усіх або деяких функцій відділу кадрів зовнішнім експертам, які спеціалізуються на кадровому адмініструванні. Іншими словами, кадровий аутсорсинг — це відділ кадрів за межами компанії.

Ведення кадрового обліку

Зміст:

У наш час необхідно приділяти багато уваги правильності ведення кадрового обліку. Це спричинено постійними перевірками та високими штрафами у разі невиконання поставлених вимог.

Також велика кількість власників компаній приділяють увагу систематизації усіх процесів, оскільки це дає можливість швидко та організовано вести справи на підприємстві та швидко реагувати на будь-які зміни.

Усе більша кількість управлінців розуміє, що потрібно не лише довіряти ведення кадрового обліку бухгалтеру або секретарю, бо наслідки можуть бути негативними.

Існує два способи вирішення цієї проблеми:

  1. Найняти спеціаліста
  2. Передавати кадрові процеси на аутсорсинг.

Кадровий аутсорсинг — це процедура передавання на базі договору усіх або деяких функцій відділу кадрів зовнішнім експертам, які спеціалізуються на кадровому адмініструванні. Іншими словами, кадровий аутсорсинг — це відділ кадрів за межами компанії.

Ведення кадрового обліку складається з наступних компонентів:

1) Створення початкової документації кадрового обліку, розкладу роботи, системи обліку робочого часу та графіків заміни;

2) Створення документації персоналу;

3) Облік персоналу.

Завітай до нас​

Реєстрація на безкоштовну консультацію

Що потрібно зробити ?

Заповніть контактну форму нижче і твій особистий аудитор зателефонує. Очікуй дзвінка протягом 5-10 хвилин.