Консультування з питань охорони праці

14.03.2021
Охорона праці є вкрай важливою для будь-якої організації. Роботодавець повинен гарантувати на робочому місці належні умови праці і забезпечувати дотримання вимог законодавства про права працівників.

Консультування з питань охорони праці

Зміст:

Охорона праці – це особлива система методів для збереження здоров’я, життя та працездатності працівника під час його роботи. Вона є вкрай важливою для будь-якої організації. Відповідно до законодавства України роботодавець повинен гарантувати на робочому місці належні умови праці і забезпечувати дотримання вимог законодавства про права працівників.

Саме роботодавець несе відповідальність за порушення таких вимог.

Створення відповідних умов згідно з Конституцією України або іншими дійсними нормативно-правовими документами, можливе тільки у разі формування в компанії спеціальної служби з охорони праці. Необхідно щоб управлінці на підприємствах ставилися до цього з розумінням та не відкладали вирішення цього питання.

Зміст консультації:

1. Перевірка умов та стану системи охорони праці на відповідність законодавству;

2. Підготування документів стосовно охорони праці та пожежної безпеки в електронному вигляді, а саме положень, наказів, інструкції та планів – згідно законодавства України та особливостей компанії.

3. Проведення навчання в спеціальних закладах.

4. Складання нормативних документів.

Завітай до нас​

Реєстрація на безкоштовну консультацію

Що потрібно зробити ?

Заповніть контактну форму нижче і твій особистий аудитор зателефонує. Очікуй дзвінка протягом 5-10 хвилин.