handshake-in-an-office (1)

Консультації стосовно відбору кандидатів на посаду бухгалтера та головного бухгалтера

14.03.2021
Вкрай необхідно зробити правильний відбір на таку посаду як бухгалтер або головний бухгалтер. Ми можемо Вам у цьому допомогти.

Консультації стосовно відбору кандидатів на посаду бухгалтера та головного бухгалтера

Зміст:

Відбір персоналу це оцінювання та влаштування спеціалістів на робоче місце, які бажають та мають змогу виконувати поставленні завдання, мають необхідні навички й знання та підтримують цінності організації. Вкрай необхідно зробити правильний відбір на таку посаду як бухгалтер або головний бухгалтер.

Як відбирається персонал?

1. Аналізування вимог до кандидатів.

2. Попередній підбір кандидатів, які влаштовують роботодавця за професійними та особистими якостями.

3. Співбесіда спеціаліста з кандидатами, їх тестування (у разі потреби психологічне тестування), та отримання відгуків з попередніх місць працевлаштування.

4. Надання роботодавцю даних, які включають резюме, характеристику та результати тестування, про кандидатів, найбільше задовольняючих вимоги. Встановлення дати співбесіди роботодавця з кандидатами.

5. Отримання результатів співбесіди із роботодавцем. У результаті – закриття вакансії або продовження відбору кандидатів.

6. У разі необхідності наші спеціалісти можуть розробити профіль посади працівника та надати адаптаційний супровід під час випробувального терміну.

Завітай до нас​

Реєстрація на безкоштовну консультацію

Що потрібно зробити ?

Заповніть контактну форму нижче і твій особистий аудитор зателефонує. Очікуй дзвінка протягом 5-10 хвилин.